Vitakraft Pochoutka pro psy Beef Stick zvěřina, 1 ks (12 g)
Číslo výrobku 3422524Popis výrobku
Číslo výrobku 3422524
Vitakraft Beef Stick originální masová tyčinka okouzlí malé i velké psy díky jedinečné, lahodné chuti, úžasné vůni a vysokému obsahu masa. Ideální pro rozmazlování, odměňování nebo jako svačinka mezi jídly. Praktické balení s fólií udržující čerstvost navíc umožňuje mít Beef Stick vždy po ruce, ať už doma nebo na cestách.
Údaje výrobce
Vitakraft pet care GmbH & Co. KG
In den Ellern 27
Achim
28832 Bremen
obchod@vitakraft.cz
4008239230294,4008239265012
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh krmiva: | Doplňkové krmivo |
| Obsah: | 12 g |
| Obsah: | 1 ks |
| Vhodné pro: | Psi |
| Fáze života: | Všechny fáze |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 12 g |
| Výška: | 23,3 cm |
| Šířka: | 4,3 cm |
| Hloubka: | 10 mm |




