Vaše nastavení prohlížeče zakazuje používání cookies. Chcete-li na straně používat všechny funkce neomezeně, prosím povolte používání cookies a obnovte stránku.

Váš prohlížeč je zastaralý. Aktualizujte prohlížeč pro lepší zabezpečení, rychlost a nejlepší zážitek z tohoto webu.

Bosch Professional Detektor GMS 120

Číslo výrobku 1044536

  • Detektor vedení pro lokalizaci kovů
  • Rozezná železné kovy, neželezné kovy, vedení pod napětím a dřevo
  • 3 režimy pro přesnou lokalizaci ve všech oblastech použití
  • Tříbarevný LED ukazatel a akustický výstražný signál pro nalezené objekty
  • Inovativní stupnice Center Finder zprostředkuje střed objektu
  • Pomůcka pro vyznačení místa pro vrtání
  • Včetně tašky s popruhem
Informace o výrobku
2 299,-

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

již jen méně než 3 výrobků skladem

Více od této značky

Popis výrobku

Číslo výrobku 1044536

Bosch Professional detektor kovu GMS 120 představuje mimořádně mnohostranné digitální zařízení. Snadno stanoví polohu předmětů ze železa, neželezných kovů, elektrického vedení a předmětů ze dřeva. Při stavbě tak můžete včas lokalizovat traverzy, trubky nebo kabely ve stěně.

Spolehlivá lokalizace kovu a vedení
Bosch Professional detektor disponuje třemi různými režimy a dosahuje precizních výsledků při lokalizaci kovu. Můžete si pohodlně přepínat mezi režimem pro suchou výstavbu, kovy nebo režimem pro vedení pod napětím. Detektor přitom stanoví polohu dřevěných nosných konstrukcí ve stěnách v suché výstavbě až do hloubky 3,8 cm. Vedení pod napětím se rozpozná do 5 cm a neželezné kovy do 8 cm. Železné kovy se spolehlivě detekují do hloubky 12 cm.

Snadné používání s tříbarevným LED ukazatelem
Multifunkční detektor se snadno obsluhuje a představuje ideální zařízení pro profesionály i ambiciózní kutily. Uprostřed se nachází LED světelný kroužek, který ukazuje ve třech barvách, zda byly nalezeny objekty za zdí. Zelené světlo znamená, že nebylo nic nalezeno. Žluté světlo znamená, že se objekt nachází v blízkosti a vrtání se nedoporučuje. Pokud naleznete elektrické vedení, bliká červená LED. Jakmile se rozsvítí, zazní také akustický signál.

Automatická kalibrace a Centre Finder jako pomůcka na značení
Detektor vedení se kalibruje automaticky po spuštění a můžete ihned začít s lokalizací. Po nalezení objektu lze pomocí stupnice Centre Finder zjistit přesný střed objektu a označit ho přes otvor ve světelném kruhu. Displej je vyroben z kvalitního materiálu.

Úsporný provoz pro mobilní využití
Multifunkční detektor je napájen 9V baterií. Pro úsporu energie se detektor automaticky vypne po 5 minutách. Díky tomu nemusíte obzvláště dlouho měnit baterii. Nízká hmotnost cca 270 g umožňuje dlouhou práci bez námahy. Robustní přístroj je opatřen gumovou ochranou, krytem odolným proti nárazům a ochranou vůči stříkající vodě a prachu dle IP54. Detektor se dodává v praktické tašce s popruhem pro využití na cestách.

Obsah
Max. hloubka detekce:120 mm
Max. hloubka rozlišení:Magnetický kov: 120 mm
Nemagnetický kov: 80 mm
Vedení pod proudem: 50 mm
Dřevěné nosné konstrukce: 38 mm
Typy stěn:Suchá výstavba
Stupeň krytí:IP54 (ochrana proti prachu a stříkající vodě)

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Druh:Zařízení
Provedení:Detektory
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:600 g
Výška:16,9 cm
Šířka:25,9 cm
Hloubka:7,5 cm

Další detaily

Spedition
Balík
Zasílací cena tohoto zboží je 99 Kč.

Toto zboží je dodáváno jako balík a bude doručen za 2-3 dny. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Větší zboží, které nelze poslat jako balík, Vám bude dodáno spediční službou. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru.

Jiní zákazníci koupili také

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru