Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žádné sériově vyráběné zboží. Chytrý nábytek a doplňky v nejnovějším designu - vyrobené Vámi, poskytnuté námi.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavení prohlížeče zakazuje používání cookies. Chcete-li na straně používat všechny funkce neomezeně, prosím povolte používání cookies a obnovte stránku.

Váš prohlížeč je zastaralý. Aktualizujte prohlížeč pro lepší zabezpečení, rychlost a nejlepší zážitek z tohoto webu.

Bosch 360° kombinovaný laser AdvancedLevel 360

Číslo výrobku 6127070

  • Multifunkční křížový laser pro přesné vyrovnání objektů
  • Tři liniové konfigurace pro mnohostranné využití: 360° linie, 2 vertikální linie, stropní kříž s bodem na svislici
  • Zelená laserová technologie až pro čtyřikrát lepší viditelnost za jasného světla
  • Samonivelační funkce vytváří rovné linie i u malých nerovností
  • Integrovaná funkce sklonu umožňuje promítání diagonálních linií
  • Snadná obsluha prostřednictvím 2 tlačítek a LED displeje
Informace o výrobku
 
4 099,-

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

K objednání na prodejně

Více od této značky

Popis výrobku

Číslo výrobku 6127070

Bosch 360° kombinovaný laser AdvancedLevel 360 je praktický pomocník k vyrovnání předmětů v místnostech. Ať už jde o horizontální, vertikální, pravoúhlé nasměrování nebo přenášení referencí od podlahy ke stropu - Bosch křížový laser AdvancedLevel 360 je opravdovým všestranným pomocníkem při mnoha domácích projektech.

Mnohostranné využití
Laserové linie promítané na stěnu nahradí namáhavé vyrovnávání předmětů pomocí vodováhy. Laserové linie usnadňují vyznačení míst na vrtání, zavěšování obrazů, vyrovnání regálů, rovnání tapet nebo bordur, pokládku dlaždic nebo vyznačení vzorků na stěnu.

Různé konfigurace laseru
Pomocí tlačítka Režim můžete volit mezi třemi různými konfiguracemi. Při vyrovnání na 360° je jedna vodorovná linie promítnutá do celého prostoru. Dvě vertikální linie, které jsou vzájemně přesazené o 90°, usnadňují prostorové vyrovnání v pravém úhlu. Stropní kříž s bodem na svislici na podlaze slouží k přenosu referencí, například při montáži stropního svítidla.

Zelená laserová technologie
Bosch multifunkční liniový laser je vybaven zelenou laserovou technologií. Zelené laserové linie jsou vidět až čtyřikrát lépe než červené laserové linie. I za jasných světelných podmínek jsou linie ve velkém akčním rádiu dobře rozpoznatelné až 24 m. Laser dosahuje přesnosti 4 mm/m. Úhel rozevření vertikálních laserových linií činí 120°. To vytváří dlouhé linie i při malé vzdálenosti od stěny, resp. stropu.

Samonivelační křížový liniový laser
Laser je samonivelační a automaticky vyrovnává linie. Můžete tak vyrovnat malé nerovnosti na podlaze nebo na stěně až do 4° a těžit ze 100% rovného laserového kříže. Díky tomu se například při tapetování snadno docílí přesného vyrovnání nerovných stěn.

Diagonální vyrovnání díky integrované funkci sklonu
Integrovaná funkce sklonu umožňuje projekci šikmého laserového kříže například pro srovnání obrazů podél schodů vedoucích nahoru. Za tímto účelem přejděte stisknutím speciálního tlačítka do režimu sklonu a vyrovnejte přístroj do požadovaného úhlu. Není-li režim sklonu aktivován, zobrazí se blikající linie.

Snadná obsluha
Díky posuvnému vypínači je laser okamžitě připraven k použití. Pomocí tlačítka režimu můžete zvolit nakonfigurované linie. Pomocí druhého tlačítka můžete aktivovat a deaktivovat režim sklonu. Zelená LED dioda signalizuje, že je funkce sklonu aktivní. Laser je napájen 4 bateriemi AAA. Na slabé baterie upozorňuje červená LED. Pomocí závitu můžete laser připevnit na stativ nebo teleskopickou tyč (obojí lze zakoupit zvlášť) a umístit jej ještě flexibilněji.

Vlastnosti výbavy
Průměr pracovní oblasti:24 m
Laserová třída:2
Doba samonivelace, typ.:4 s
Rozsah nivelace:
Úhel rozevření:120°
Přesnost: 0,4 mm/m
Závit stativu:6 mm (1/4")

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Druh:Laserový nivelační přístroj
Provedení:Nivelační přístroje
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:520 g
Výška:12,6 cm
Šířka:8,0 cm
Hloubka:11,7 cm

Další detaily

Spedition
Balík
Zasílací cena tohoto zboží je 99 Kč.

Toto zboží je dodáváno jako balík a bude doručen za 2-3 dny. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Větší zboží, které nelze poslat jako balík, Vám bude dodáno spediční službou. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru