GROW by OBI BIO substrát pro výsev a bylinky 20 l
Číslo výrobku 1023860Popis výrobku
Číslo výrobku 1023860
Substrát pro výsev a bylinky GROW by OBI je přizpůsoben potřebám mladých rostlin a bylinek. Je ideální pro výsev a pěstování sazenic i řízků, stejně jako pro kultivaci bylinek.
Optimální podmínky pro pěstování rostlin
Tento speciální substrát se sníženým obsahem rašeliny je již vyhnojen k okamžitému použití a vytváří tak optimální růstové podmínky pro úspěšné pěstování mladých rostlin. Obohacení o rohovou moučku, vápno a kvalitní kompost přispívá k optimálnímu zásobování živinami, čímž zajišťuje zdravý růst rostlin a intenzivní aroma u bylinek.
Doporučení k použití
Naplňte výsevní misky nebo květináče substrátem těsně pod okraj a povrch urovnejte dlaní nebo malým prkénkem. Poté vysejte semena a znovu je lehce zakryjte vrstvou zeminy. Výsev opatrně zalijte pomocí jemného rozprašovače nebo kropítka a zakryjte průhledným skleněným nebo plastovým krytem. Jakmile se objeví první děložní lístky, je důležité pravidelné větrání.
Plastový fóliový obal
Tento obal se skládá z cca 60 % z plastů ze žlutých kontejnerů. Využíváme post-spotřební materiál k výrobě udržitelnějších obalů. Prosím, pomozte nám a odevzdejte prázdný pytel opět do tříděného odpadu (žlutý kontejner).
Tipy GROW by OBI
- Jemná semena smíchejte se suchým jemným pískem. Dosáhnete tak rovnoměrnějšího rozptylu při výsevu.
- Nejlepší teplota pro klíčení se pohybuje mezi 18 °C a 22 °C.
- Ideálním místem pro výsevní misky jsou okna orientovaná na jihovýchod nebo jihozápad.
- Pro pozdější přesazování použijte podle druhu rostliny bezrašelinový substrát pro květiny GROW by OBI nebo některý z našich speciálních substrátů.
- Rostliny pravidelně zásobujte živinami, např. hnojivem z řady GROW by OBI.
Plánujete velký projekt?
Na vyžádání vám tento artikl dodáme pohodlně až domů jako celou paletu.
Upozorňujeme, že uvedený obrázek je pouze ilustrativní a mulčovací kůra Vám může být dodána ještě v původním starším obalu.
Údaje výrobce
Terrasan
Lovosická 711/30
19000 Praha
info@terrasan.cz
4007167220629,4007167812268,4007167020625
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblast použití: | Zahrada/Venkovní prostor |
| Bio: | Bio |
| Obsah balení: | 20 l |
| Rašelina: | Obsahuje rašelinu |
| Vhodné pro ekologické hospodářství: | Vhodné pro ekologické zemědělství |
| Podíl rašeliny v %: | 50 % |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 6,4 kg |
| Výška: | 6,0 cm |
| Šířka: | 34,0 cm |
| Hloubka: | 71,5 cm |











