28.3.2020 22:21


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Agro Natura Substrát bylinková zahrádka 10 l

Číslo výrobku 3711728

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Zemina pro bylinky

Upozorňujeme, že z důvodu velkého objemu objednávek, může být zboží doručeno se zpožděním. Každý příjemce zásilky musí být při kontaktu s řidičem vybaven ochrannou rouškou nebo musí mít alespoň jiným způsobem (šátkem, šálou, jinou textilií) zakrytá ú

Popis výrobku

Číslo výrobku 3711728

Agro Natura substrát bylinková zahrádka je unikátní jemný substrát pro výsev, přesazování a pěstování bylinek a zeleného koření v nádobách i ve volné půdě. Obsahuje startovací dávku organického hnojiva pro BIO pěstování. Jedinečná struktura zaručuje rostlinám optimální provzdušnění kořenového balu a tím urychluje růst kořenů. Díky vysoké nasáklivosti výborně zásobuje rostliny vodou a předchází přemokření a zahnívání kořenů. Substrát bylinková zahrádka je směs, jejímž základem jsou rašelina, kokosová vlákna, jíl, přírodní vápenec a organické hnojivo.

Rozměry a hmotnost (netto)

Hmotnost:2,35kg
Výška:4,5cm
Šířka:27,0cm
Hloubka:44,0cm

Jiní zákazníci koupili také

Hodnocení (3)

 4.5 od 5
  • 5(2)
  • 4(1)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(0)

Koupili jste toto zboží? Napište nám hodnocení tohoto zboží!

Podmínky účasti a další podrobnosti najdete zde www.obi.cz/soutez.
Platnost do 31.03.2020.

Seřadit podle:

  • Seřadit podle:
5

Kamila (4.5.2019)

Substrát pro bylinky

Vynikají substrát

0 nebo

5

Šárka (16.3.2015)

substrát pro bylinky

S tímto substrátem jsem vždy spokojená na bylinky je úžasný používám ho už druhým rokem

7 nebo

4

Martin Studený (1.3.2015)

Substrát pro bylinky

Pěstováním bylinek se doma zabýváme již tři roky. Pěstujeme jak bylinky "kuchyňské", tak i "léčivé". Pro jejich pěstování jsme zvolili netradiční postup. Ze ztraceného bednění ( šířka 30cm ) jsme postavili vyvýšené záhony. Nemáme problém s prorůstáním trávy a plevelů, zálivka je směřována přímo k rostlinám a v neposlední řadě se nemusíme tak ohýbat :) Substrát pro bylinky jsme použili přibližně v horní třetině "záhonku", pod ním je klasická univerzální zemina. Bylinky jsou v našem záhoně a v bylinkovém substrátu velmi spokojené. Je to vidět na jejich vzrůstu a chuti.

14 nebo

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru