25.2.2021 11:42


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Osiva Moravia Roketa setá

Číslo výrobku 5312707
  • Velmi chutná nenáročná listová zelenina
  • Světle zelené listy jsou nahořklé chuti
  • Vhodná pro pěstování v bytech na miskách po celý rok
  • Používá se na přípravu salátů a k dochucení pokrmů
Informace o výrobku
13,-

Cena vč. DPH 15%, plus náklady na doručení.

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

58 výrobků skladem

Popis výrobku

Číslo výrobku 5312707

Jak pěstovat roketu:

Roketa je na pěstování nenáročná rostlina rychle klíčí, nepotřebuje žádné zvláštní podmínky.
Vyhovuje jí slunečná poloha a pravidelná zálivka, ale nesnáší přemokření. Dlouhé letní dny a vysoké teploty způsobují rychlejší vybíhání rostlin do květu.
Dobře roste venku na záhonu, stejně tak v nádobách na balkoně či parapetu. Dá se rychlit doma v misce na buničině jako řeřicha.
Osivo rokety vyséváme na záhon od března do července naširoko nebo od řádků cca 20 cm, v řádku optimálně 3 cm od sebe a 0,5 cm hluboko. Nesejeme moc na husto, rostlinky vytvoří přízemní růžici listů a rozrostou se.
Do truhlíků vyséváme jednotlivá semena do sponu 1 x 1 cm. Při tomto sponu jsou rostliny nejbohatší při pěstování v truhlících se substrátem pro sklizeň mladých listů za 6 - 8 týdnů. Do nádob se dá postupně vysévat během celého roku.
Vývoj rostlin je velice rychlý, mladé listy můžeme sklízet již 4 - 6 týdnů po výsevu. Při rychlení v miskách s buničinou můžeme sklízet za 10 - 14 dní.
Sklízíme jednotlivé lístky nebo seřízneme celé rostliny pár centimetrů nad povrchem půdy. Zachováme-li vzrostlý vrchol - srdíčko - rostliny, znovu obrazí.
Roketu sklízíme pouze do květu, pak už jsou květní stonky tuhé, roketa je v době kvetení mírně nahořklá.

Spedition
Balík
Zasílací cena tohoto zboží je 99 Kč.

Toto zboží je dodáváno jako balík a bude doručen za 2-3 dny. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Větší zboží, které nelze poslat jako balík, Vám bude dodáno spediční službou. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru.

Jiní zákazníci koupili také

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru