5.6.2020 18:01


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Wolfcraft Montážní sada na dveřní zárubně PRO

Číslo výrobku 5496666
  • Záruka výrobce 10 let (záruční podmínky pod "Další detaily")
  • Kompletní sada pro montáž dveřní zárubně
  • Pro všechny dveře o šířce 600 mm - 1000 mm
  • Sada umožňuje vestavbu a vyrovnání dveřní zárubně v několika krocích
  • Perfektně podporuje dveřní zárubeň
Informace o výrobku
2 699,-

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

již jen méně než 3 výrobků skladem

Každý příjemce zásilky musí být při kontaktu s řidičem vybaven ochrannou rouškou nebo musí mít alespoň jiným způsobem (šátkem, šálou, jinou textilií) zakrytá ústa a nos.

Popis výrobku

Číslo výrobku 5496666

Wolfcraft montážní sada na dveřní zárubně PRO vám v několika krocích umožní vestavbu a vyrovnání dveřní zárubně. Tato sada značky Wolfcraft představuje detailně promyšlené řešení. Obsahuje všechny potřebné upínací prvky a pomůcky potřebné pro montáž dveří. Sada vám ušetří náklady na truhláře a pomůže i naprostým laikům k profesionálnímu výsledku. Montážní pomůcky jsou vhodné pro všechny běžné dveře s vnějšími rozměry: 610/735/860/985 mm.

Montážní sada na dveřní zárubně PRO
Montážní sada PRO vám ulehčí práci a umožní vám úspěšnou a přesnou vestavbu dveří i v případě, že s tím nemáte žádné zkušenosti. Montážní sada PRO obsahuje všechny upínací prvky a pomůcky potřebné pro montáž dveří: dvě vzpěry na zárubně Pro, dvě směrové svěrky na zárubně Pro, čtyři vyrovnávací podložky a podrobný návod. Díky tomu je velmi jednoduché zárubeň smontovat, přemístit a pouze v několika krocích svisle a vodorovně vyrovnat a připevnit.

Smontovaná zárubeň je při přemisťování chráněna vzpěrami. Ty vám rovněž pomohou při bezpečném a rychlém vyrovnání ve stěně. Tyto vzpěry navíc perfektně podpírají konstrukci během vypěňování. Nastavení pomocí směrových svěrek je přitom rychlejší, jednodušší a přesnější než pomocí dřevěných podložek nebo klínů.

Chrání, podpírají a šetří čas
Po smontování leží zárubeň zpravidla na zemi. Bezpečná montáž a přenášení konstrukce představují pro citlivé zkosené hrany bez vhodných pomůcek vždy riziko. Díky Wolfcraft montážním vzpěrám si s tím již nemusíte dělat starosti. Zárubeň je bezpečně stabilizovaná a můžete ji bez problémů přemístit. Montážní vzpěry můžete nastavit přesně na vnitřní rozměr zárubně. Připevněte je vždy ve výšce krycího plechu a spodního závěsu na zárubni. Potom pouze zaveďte svorky do drážky a upněte je pomocí excentru. Vzpěry a zárubeň nyní tvoří pevný celek. Můžete je bezpečně a stabilně zvednout a vložit do otvoru ve stěně Vzpěry již nemohou vypadnout. Vyrovnejte dveře pomocí vodováhy a čtyř vyrovnávacích podložek do vodorovné polohy.

Vše je perfektně kolmé
Přesné vyrovnání zárubně provedete během několika minut pomocí dvou přiložených směrových svěrek. Nahoře vlevo a vpravo připevněte svěrky v rozích zárubně. Za tímto účelem zasuňte malé svorky do drážky a upněte je pomocí excentru. Směrové svěrky můžete nyní pohodlně upínat a povolit ergonomickou rukojetí, dokud se zárubeň nenachází v optimální poloze. Nyní můžete dveře společně s montážními vzpěrami vyrovnat perfektně v šesti bodech se stěnou a vnitřními stranami zárubně. I bez zkušeností je to velmi rychlé a přesné. Jakmile je vše optimálně vyrovnané, podepřete optimálně zárubeň a rovnoběžně ji vyrovnejte. Nyní vypěňte mezery mezi zárubní a stěnou. Jako poslední krok připevněte rámovou dveřní zárubeň.

Součást dodávky
- 2 vzpěry na zárubně Pro
- 2 směrové svěrky na zárubně Pro
- 4 vyrovnávací podložky
Návod

Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:3,59 kg
Výška:7,0 cm
Šířka:77,0 cm
Hloubka:33,5 cm

Spedition
Balík
Zasílací cena tohoto zboží je 79 Kč.

Toto zboží je dodáváno jako balík a bude doručen za 2-3 dny. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Větší zboží, které nelze poslat jako balík, Vám bude dodáno spediční službou. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru.

Jiní zákazníci koupili také

Hodnocení (0)

Pro tento výrobek nebylo doposud vloženo žádné hodnocení.

Buďte první! Ohodnoťte výrobek jako první a podělte se o své zkušenosti s námi i s dalšími zákazníky OBI.

Podmínky účasti a další podrobnosti najdete zde www.obi.cz/soutez.
Platnost do 30.06.2020.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru