Tontarelli Stolička Dumbo, šedá, 38 x 30 x 24 cm
Číslo výrobku 1528801Popis výrobku
Číslo výrobku 1528801
Plastová stolička Dumbo je šikovný pomocník do míst, kam nedosáhnete. Široká základna nedovoluje převrácení ani při stoupnutí na hranu. Maximální nosnost: 150 kg.
Údaje výrobce
Tontarelli Spa
Strada Provinciale 10
600 22 Castelfidardo AN
info@tontarellishop.it
8009404011942,8009404198940
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Pracovní výška: | 24 cm |
| Nosnost: | 150 kg |
| Druh: | Taburet |
| Materiál: | Plast |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 784 g |
| Výška: | 24,0 cm |
| Šířka: | 38,0 cm |
| Hloubka: | 30,0 cm |





