Alve Schůdky oboustranné 2 x 3 nášlapy
Číslo výrobku 3809043Popis výrobku
Číslo výrobku 3809043
Oboustranné hliníkové skládací schůdky Alve 2 x 3 nášlapy. Malý, skladný a mobilní pomocník pro běžné použití v domácnosti. Stabilní konstrukce s drážkovanými nášlapy zajišťuje bezpečné použití. Nosnost 150 kg.
Údaje výrobce
Alve spol. s r.o.
Nový Jičín 80
74273 Veřovice
alve@alve.cz
8595038309239
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Pracovní výška: | 260 cm |
| Nosnost: | 150 kg |
| Druh: | Skládací schůdky |
| Materiál: | Hliník |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,60 kg |
| Výška: | 68,0 cm |
| Šířka: | 41,3 cm |
| Hloubka: | 17,0 cm |





