Alve Schůdky jednostranné s poličkou hliníkové
Číslo výrobku 5054937Popis výrobku
Číslo výrobku 5054937
Domácí hliníkové schůdky mají 3 nášlapy a podlážku s poličkou. Schůdky měří na výšku 152 cm a jsou široké 43,1 cm.
Údaje výrobce
Alve spol. s r.o.
Nový Jičín 80
74273 Veřovice
alve@alve.cz
8595038319443
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Pracovní výška: | 280 cm |
| Nosnost: | 150 kg |
| Druh: | Skládací schůdky |
| Materiál: | Hliník |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 4,20 kg |
| Výška: | 198,0 cm |
| Šířka: | 48,0 cm |
| Hloubka: | 11,3 cm |





