20.7.2019 11:49


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Gardena Zavlažovací počítač Flex

Číslo výrobku 5524053
  • Na automatické a časově úsporné zavlažování balkonů, teras a střešních teras
  • Jednoduché nastavení zavlažovacího počítače díky inovativním otočnému principu a principu stisknutí tlačítka
  • Krátké zavlažovací cykly pro rostliny v květináčích: Krátká doba
Informace o výrobku
 
999,-

Cena vč. DPH 21%

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Popis výrobku

Číslo výrobku 5524053

Pomocí zavlažovacího počítače Flex můžete flexibilně a automaticky řídit zavlažování balkonu, střešní terasy nebo teras. Řídicí jednotka je na baterie, připojí se přímo na vodovodní kohoutek a obsluhuje se inovativním vnějším otočným prvkem pro nastavení údajů a pomocí tlačítka pro potvrzení. Na dobře čitelném LCD displeji se zobrazují veškerá nastavení najednou. Ovládací jednotku odolnou proti povětrnostním vlivům lze sejmout. Díky extra krátkému zavlažování v délce sekund a až 6krát denně je zavlažovací jednotka ideální pro kapkové zavlažování, na zavlažování rostlin v květináčích a korýtkách na balkoně a terase. Funkce Water Now slouží pro jednorázové okamžité spuštění zavlažování, aktivuje se manuálně bez sundávání přístroje z vodovodního kohoutku a bez změny nastavení. Zavlažovací jednotka funguje díky technologii Safe Stop stále spolehlivě, když je baterie málo nabitá pro kompletní řízení zavlažovacího procesu, tak se zavlažovací proces vůbec nespustí. Ukazatel stavu baterie na displeji včas upozorní na nutnou výměnu baterie. Je možné ho používat společně s Gardena snímačem vlhkosti půdy. Tento produkt je zárukou efektivního zavlažování, protože každá kapka se počítá.

Rozměry a hmotnost (netto)

Hmotnost:
700 g
Výška:
16,0 cm
Šířka:
11,3 cm
Hloubka:
15,7 cm

Další detaily

Hodnocení (0)

Pro tento výrobek nebylo doposud vloženo žádné hodnocení.

Buďte první! Ohodnoťte výrobek jako první a podělte se o své zkušenosti s námi i s dalšími zákazníky OBI.

Podmínky účasti a další podrobnosti najdete zde www.obi.cz/soutez.
Platnost do 30.09.2019.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru