23.9.2020 4:04


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Gardena Kapací hadice podzemní 13,7 mm (1/64")

Číslo výrobku 2315133
  • Úsporné a cílené zavlažování
  • Rovnoměrné zavlažování
  • Bezúdržbová
Informace o výrobku
1 899,-

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

již jen méně než 3 výrobků skladem

Příslušenství a náhradní díly

Popis výrobku

Číslo výrobku 2315133

Podzemní Gardena kapací hadice o průměru 13,7 mm (1/64") se instaluje do půdy tak, že je ukrytá pod zemí, a slouží k zavlažování rostlin na okrajových záhonech a travních ploch. Každých 30 cm je v hadici instalován kapač, který přesně dávkuje vodu v množství 1,6 l/h.
Kapače jsou samozavírací, takže se po odstavení z provozu neznečistí. Kapače jsou opatřeny ochranou proti pronikání kořenů do instalované podzemní hadice.
Se základním zařízením umístěným uprostřed lze kapací hadici prodloužit pomocí rozšiřovací sady, maximální celková délka je 200 m. Tlak vody je v libovolném bodě kapací hadice stejný, takže je zajištěno rovnoměrné zavlažování.
Kapací hadice se dodává kompletně připravená k připojení na základní zařízení 1000, s koncovkou a T-kusem, délka hadice je 50 m.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Druh:Trubky

Spedition
Balík
Zasílací cena tohoto zboží je 79 Kč.

Toto zboží je dodáváno jako balík a bude doručen za 2-3 dny. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Větší zboží, které nelze poslat jako balík, Vám bude dodáno spediční službou. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru.

Jiní zákazníci koupili také

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru