2.4.2020 16:41


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

OBI Závitový T-kus 30,3 mm (Rp 1) červený bronz

Číslo výrobku 4953592

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Závitové fitinky

Každý příjemce zásilky musí být při kontaktu s řidičem vybaven ochrannou rouškou nebo musí mít alespoň jiným způsobem (šátkem, šálou, jinou textilií) zakrytá ústa a nos.

Popis výrobku

Číslo výrobku 4953592

Praktický OBI závitový T-kus se používá pro vzájemné spojení více trubek se stejnou jmenovitou světlostí. Používá se především pro instalace topení a sanitárních zařízení. Je vyroben z červeného bronzu, který je mimořádně odolný proti opotřebení a nenapadá ho elektrochemická koroze.

Univerzální spojovací prvek má tvar T, díky kterému je možné rozvětvení. Připojovací závity o rozměru 30,3 mm (Rp 1) jsou už hotové. Díky šroubení je montáž snadná. Závitový fitink se může používat v instalacích pitné vody.

Rozměry a hmotnost (netto)

Hmotnost:295g

Hodnocení (0)

Pro tento výrobek nebylo doposud vloženo žádné hodnocení.

Buďte první! Ohodnoťte výrobek jako první a podělte se o své zkušenosti s námi i s dalšími zákazníky OBI.

Podmínky účasti a další podrobnosti najdete zde www.obi.cz/soutez.
Platnost do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru