1.4.2020 2:59


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

OBI Prodloužení kohoutku 14,9 mm (Rp 3/8) x 16,7 mm (R 3/8) červený bronz 30 mm

Číslo výrobku 4953469

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Závitové fitinky

Upozorňujeme, že z důvodu velkého objemu objednávek, může být zboží doručeno se zpožděním. Každý příjemce zásilky musí být při kontaktu s řidičem vybaven ochrannou rouškou nebo musí mít alespoň jiným způsobem (šátkem, šálou, jinou textilií) zakrytá ú

Popis výrobku

Číslo výrobku 4953469

Užitečné a spolehlivé OBI prodloužení kohoutku se používá jako závitový fitink pro instalace studené a teplé vody a pro topné instalace. Slouží k prodloužení přípojek baterií. Dvě závitové přípojky, s vnitřním a vnějším závitem, mají rozměry 14,9 mm (Rp 3/8) a 16,7 mm (R 3/8). Prodloužení o 30 mm.

Fitink je vyroben z červeného bronzu s vysokým obsahem mědi. Materiál je odolný vůči opotřebení a zabraňuje koroznímu praskání. Podle nařízení pro pitnou vodu je schváleno pro použití v instalacích pitné vody.

Rozměry a hmotnost (netto)

Hmotnost:67g

Hodnocení (0)

Pro tento výrobek nebylo doposud vloženo žádné hodnocení.

Buďte první! Ohodnoťte výrobek jako první a podělte se o své zkušenosti s námi i s dalšími zákazníky OBI.

Podmínky účasti a další podrobnosti najdete zde www.obi.cz/soutez.
Platnost do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru