Ferro Filtr s magnetickou vložkou "Y" G 3/4" (F03M)
Číslo výrobku 7066483Popis výrobku
Číslo výrobku 7066483
Údaje výrobce
Ferro Spółka Akcyjna
Przemysłowa 7
32-050 SKAWINA
info@ferro.pl
5903738249398
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| Přípojka: | 3/4" |
| Materiál: | Mosaz |
| Povrch: | Mosaz |
| Vhodné na pitnou vodu: | Vhodné pro použití s pitnou vodou |
| Provedení: | Filtrační kartuše |
| Barva železářského zboží: | Mosaz |
| vhodné pro topení: | Vhodné pro topení |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 3,10 kg |
| Výška: | 20,0 cm |
| Šířka: | 16,0 cm |
| Hloubka: | 8,0 cm |







