Ferro Filtr s magnetickou vložkou "Y" G 1" (F06M)
Číslo výrobku 7066509Popis výrobku
Číslo výrobku 7066509
Údaje výrobce
Ferro Spółka Akcyjna
Przemysłowa 7
32-050 SKAWINA
info@ferro.pl
5903738249404
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| Přípojka: | 1" |
| Materiál: | Mosaz |
| Povrch: | Mosaz |
| Vhodné na pitnou vodu: | Vhodné pro použití s pitnou vodou |
| Provedení: | Filtrační kartuše |
| Barva železářského zboží: | Mosaz |
| vhodné pro topení: | Vhodné pro topení |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 3,26 kg |
| Výška: | 19,0 cm |
| Šířka: | 16,0 cm |
| Hloubka: | 9,0 cm |







