Závěsné LED svítidlo Salinas 34 W 4 200 lm s regulací jasu nikl matný
Číslo výrobku 6159958Popis výrobku
Číslo výrobku 6159958
Závěsné svítidlo SALINAS obohatí vaše zařízení o elegantní a působivý design. Svítidlo nad jídelním stolem podtrhuje moderní styl bydlení a díky třem různě uspořádaným světelným prvkům zajišťuje příjemné osvětlení. Svítidlo má navíc SWITCH stmívač, a díky tomu lze pomocí běžného vypínače přepínat jas mezi 100 %, 50 % a 25 %. Díky nadčasovému barevnému provedení z matného niklu se svítidlo stane elegantním a atraktivním bytovým prvkem, i když je zhasnuté. Svítidlo je navíc opatřeno moderní LED technologií, která se vyznačuje vysokou kvalitou světla a nízkou spotřebou energie. V porovnání s běžnými halogenovými žárovkami lze ušetřit až 80 % nákladů na energie. LED žárovky mají navíc dlouhou životnost, produkují méně tepla a šetří životní prostředí.
Údaje výrobce
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807487909
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Max. výkon světelného zdroje: | 34 W |
| Stmívatelnost: | Stmívatelné |
| Barva světla: | Teplá bílá (2700 až 3300 Kelvinů) |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Druh stmívání: | stmívání vypínačem |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Tvar: | Další tvary |
| Materiál těla: | Nerezová ocel |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Styl: | Moderní |
| Možnost nastavení výšky: | Výškově nastavitelné |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,86 kg |
| Výška: | 150,0 cm |
| Šířka: | 110,0 cm |
| Hloubka: | 40,0 cm |














