Trio Závěsné svítidlo měď antik
Číslo výrobku 4986337Popis výrobku
Číslo výrobku 4986337
Moderní závěsné svítidlo vzhledu vintage se výborně hodí pro použití v obývacím pokoji nebo v jídelně. Se svým zvláštním stínidlem vyzařuje prostorové světlo s velkým dosahem a navozuje ve vašich prostorech útulnou atmosféru. Svítidlo s objímkou E27 je dimenzováno pro maximální příkon 28 W. Vhodná žárovka je k dostání samostatně.
Údaje výrobce
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807286175
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Max. výkon světelného zdroje: | 28 W |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Barva světla: | Zboží bez světelného zdroje |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Barva: | Měděná |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Vyměnitelný světelný zdroj |
| Tvar: | Další tvary |
| Materiál těla: | Nerezová ocel |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Materiál stínidla: | Nerezová ocel |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Včetně světelného zdroje: | Bez světelného zdroje |
| Styl: | Vintage |
| Objímka: | E27 |
| Možnost nastavení výšky: | Výškově nastavitelné |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,20 kg |
| Výška: | 150,0 cm |
| Šířka: | 32,0 cm |
| Hloubka: | 32,0 cm |







