Reality Závěsné svítidlo Davos, 4bodové, chrom, 150 x 75 x 12 cm
Číslo výrobku 6602494Popis výrobku
Číslo výrobku 6602494
Závěsné 4bodové svítidlo Davos zaujme svým válcovým tvarem, který dodá pokoji eleganci. Pochromované tělo doplněné o látková stínidla dokonale zapadne do moderně zařízeného interiéru, ať už nad jídelním stolem nebo kuchyňským ostrůvkem. Svítidlo je dodáváno bez žárovek a je nutné jej vybavit čtyřmi žárovkami paticí E14 s příkonem max. 10 W.
Energeticky úsporné osvětlení
Závěsné svítidlo Davos je optimalizováno pro použití s LED žárovkami, které představují energeticky úspornou alternativu ke klasickým halogenovým žárovkám. LED žárovky vynikají dlouhou životností, nízkým vývinem tepla a pomohou vám ušetřit až 80 % nákladů na energie. Chráníte tak současně životní prostředí i svou peněženku.
Údaje výrobce
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807574265
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Max. výkon světelného zdroje: | 10 W |
| Stmívatelnost: | Stmívatelné |
| Barva světla: | Zboží bez světelného zdroje |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Druh stmívání: | externím stmívačem |
| Barva: | Chrom |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Počet světelných zdrojů: | 4 |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Vyměnitelný světelný zdroj |
| Tvar: | Další tvary |
| Materiál těla: | Kov |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Materiál stínidla: | Látka |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Včetně světelného zdroje: | Bez světelného zdroje |
| Styl: | Moderní |
| Objímka: | E14 |
| Možnost nastavení výšky: | Výškově nastavitelné |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,15 kg |
| Výška: | 150,0 cm |
| Šířka: | 75,0 cm |
| Hloubka: | 12,0 cm |

















