Just Light. Závěsné svítidlo Samia 2bodové, železo, šedá, 30 x 122 x 120 cm
Číslo výrobku 6372684Popis výrobku
Číslo výrobku 6372684
Závěsné svítidlo Samia s přiznaným industriálním vzhledem je vybaveno 2 světelnými zdroji. Jemné detaily a povrch ve stříbrném provedení činí z tohoto svítidla módní zdroj světla, který se bude skvěle vyjímat i ve velkých loftech a kancelářích. Bodová světla svítidla jsou otočná a lze je tak libovolně nasměrovat.
Svítidlo je vyrobené ze železa a dodává se bez žárovek. Svítidlo je kompatibilní se žárovkami s paticí E27 s maximálním výkonem 25 W. Zkombinujte svítidlo se světelným zdrojem podle svého vlastního výběru. Zkombinujte svítidlo Samia s dalšími svítidly z této série a vneste do vašich prostor industriální detaily.
Rozměry: 122 x 30 x 120 cm.
Údaje výrobce
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689956615
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Max. výkon světelného zdroje: | 25 W |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Barva světla: | Zboží bez světelného zdroje |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Barva: | Šedá |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Počet světelných zdrojů: | 2 |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Vyměnitelný světelný zdroj |
| Tvar: | Podlouhlý |
| Materiál těla: | Železo |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Materiál stínidla: | Železo |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Včetně světelného zdroje: | Bez světelného zdroje |
| Styl: | Průmysl |
| Objímka: | E27 |
| Možnost nastavení výšky: | Výškově nastavitelné |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 5,6 kg |
| Výška: | 120,0 cm |
| Šířka: | 122,0 cm |
| Hloubka: | 30,0 cm |










