Just Light. Závěsné svítidlo Rope 1 bodové, přírodní/černá, pr. 10 x 120 cm
Číslo výrobku 6373658Popis výrobku
Číslo výrobku 6373658
Závěsné svítidlo Rope s rustikálním, přímořským vzhledem je dodáváno bez žárovky a je tedy nutné jej vybavit žárovkou s paticí E27 s maximálním výkonem do 15 W. Určete si sami, jaký světelný zdroj použijete. Rustikální vzhled svítidla nejlépe zdůrazníte použitím designové filamentové žárovky např. s jantarovým sklem. Díky tomu na sebe svítidlo zaručeně upoutá pozornost. Krásné závěsné svítidlo se zauzlovaným lanem zaručeně zaujme ve vašem obytném prostoru jedinečné místo. Rozměry: pr. 10 x 120 cm.
Údaje výrobce
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689963118
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Max. výkon světelného zdroje: | 15 W |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Barva světla: | Zboží bez světelného zdroje |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Barva: | Černá |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Vyměnitelný světelný zdroj |
| Tvar: | Podlouhlý |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Včetně světelného zdroje: | Bez světelného zdroje |
| Styl: | Mediteránní |
| Objímka: | E27 |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 426 g |
| Výška: | 120,0 cm |
| Šířka: | 10,0 cm |
| Hloubka: | 10,0 cm |











