Just Light. Závěsné svítidlo Kokon, 1xE27, černá, pr. 45 x 120 cm
Číslo výrobku 6721385Popis výrobku
Číslo výrobku 6721385
Retro vzhled slaví svůj comeback! S tímto světelným zdrojem budete součástí vintage trendu. Černá, jednoduchá, šik jsou přesně ty atributy, které popisují toto dekorativní interiérové svítidlo a dodávají mu zvláštní přitažlivost. Poněkud odtažitý "klecový" vzhled této lampy z ní dělá nevšední poutač, který z ní zároveň díky své subtilní eleganci činí vyhledávaný zdroj osvětlení každé místnosti váš domov.
Svítidlo je dodáváno bez žárovky a je třeba jej doplnit jednou žárovkou s paticí E27 s maximálním příkonem 60 W. Díky tomu si snadno můžete přizpůsobit světelný tok a teplotu světla podle svého.
JUST LIGHT. - stačí rozsvítit
Mladá značka, atraktivní design a mimořádně výhodné ceny - to je JUST LIGHT. Objevte širokou škálu působivých lamp v různých stylech pro váš domov. Dokonalé světlo pro každý vkus.
Údaje výrobce
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689963873
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Max. výkon světelného zdroje: | 60 W |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Barva světla: | Zboží bez světelného zdroje |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Barva: | Černá |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Vyměnitelný světelný zdroj |
| Tvar: | Kulatý |
| Materiál těla: | Železo |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Materiál stínidla: | Železo |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Včetně světelného zdroje: | Bez světelného zdroje |
| Styl: | Vintage |
| Objímka: | E27 |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,44 kg |
| Výška: | 120,0 cm |
| Šířka: | 45,0 cm |
| Hloubka: | 45,0 cm |












