Just Light. Závěsné svítidlo Bark, 3xE27, dekor dřeva, pr. 52 x 120 cm
Číslo výrobku 6721633Popis výrobku
Číslo výrobku 6721633
Rustikální závěsné svítidlo ze série Bark nejen poskytuje světlo, ale ve vypnutém stavu je také dekorativním poutačem. Béžová stínidla se hodí do mnoha stylů zařízení. Umístěte tento dekorativní poutač do obývacího pokoje nebo nad jídelní stůl.
Svítidlo je dodáváno bez žárovek a je třeba jej doplnit třemi žárovkami E27 s maximálním příkonem 40 W. Díky tomu si snadno můžete přizpůsobit světelný tok a teplotu světla podle svého.
JUST LIGHT. - stačí rozsvítit
Mladá značka, atraktivní design a mimořádně výhodné ceny - to je JUST LIGHT. Objevte širokou škálu působivých lamp v různých stylech pro váš domov. Dokonalé světlo pro každý vkus.
Údaje výrobce
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689975937
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Max. výkon světelného zdroje: | 40 W |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Počet světelných zdrojů: | 3 |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Vyměnitelný světelný zdroj |
| Tvar: | Kulatý |
| Materiál těla: | Plast |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Materiál stínidla: | Látka |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Včetně světelného zdroje: | Bez světelného zdroje |
| Styl: | Rustikální |
| Objímka: | E27 |
| Možnost nastavení výšky: | Výškově nastavitelné |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 6,3 kg |
| Výška: | 120,0 cm |
| Šířka: | 52,0 cm |
| Hloubka: | 52,0 cm |





























