GLOBO Závěsné svítidlo PAULO E27 15 W 820 x 130 x 1200 mm
Číslo výrobku 6623144Popis výrobku
Číslo výrobku 6623144
GLOBO PAULO
Série svítidel GLOBO PAULO spojuje moderní vzhled s přírodou. Skládá se z různých svítidel - závěsných, nástěnných a dalších. Se svým stupněm krytí IP20 jsou tato svítidla vhodná do interiéru, a to především do obývacích pokojů, kuchyní a jídelen, ale i dalších místností domácnosti. Všechna svítidla této série jsou opatřena objímkou E27. Žárovky nejsou součástí balení. Výběr je jen na vás! Na vybranou máte například z klasických žárovek, žárovek stmívatelných nebo žárovek s nastavitelnou teplotou chromatičnosti a případně i RGB k vytvoření té správné atmosféry.
LED úsporné zdroje s dlouhou životností
Doporučujeme používat LED světelné zdroje, které vám oproti klasickým žárovkám při používání ušetří až 75 % energie, ačkoli jsou o něco málo dražší, Vaše investice se vám během pár měsíců vrátí. Navíc mají dlouhou životnost a v domácnosti tedy vydrží roky.
Stupeň krytí IP20
Stupeň krytí IP20 označuje takové elektrické zařízení, které dostatečně chrání proti úrazu elektrickým proudem při nebezpečném dotyku prstem, je odolné proti vniknutí malých cizích předmětů a není chráněno proti vniknutí vody.
Údaje výrobce
GLOBO Handels GmbH
Gewerbestrasse 3
A-9184 Sankt Peter
office@globo-lighting.com
9007371438235
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Černá |
| Materiál těla: | Kov |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Tvar: | Podlouhlý |
| Včetně světelného zdroje: | Bez světelného zdroje |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Vyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Zboží bez světelného zdroje |
| Počet světelných zdrojů: | 4 |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Objímka: | E27 |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Max. výkon světelného zdroje: | 15 W |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,69 kg |
| Výška: | 120,0 cm |
| Šířka: | 13,0 cm |
| Hloubka: | 82,0 cm |







