GLOBO Závěsné svítidlo JORGE černá/kouřová G9 28 W 900 x 100 x 1200 mm
Číslo výrobku 6624662Popis výrobku
Číslo výrobku 6624662
GLOBO JORGE
Série svítidel GLOBO JORGE vynikne svým jednoduchým a elegantním designem. Se svým stupněm krytí IP20 jsou tato svítidla vhodná do interiéru, a to především do obývacích pokojů, kuchyní a jídelen, ale i dalších místností domácnosti. Všechna svítidla této série jsou opatřena objímkou G9. Žárovky nejsou součástí balení. Výběr je jen na vás! Na vybranou máte například z klasických žárovek, žárovek stmívatelných nebo žárovek s nastavitelnou teplotou chromatičnosti a případně i RGB k vytvoření té správné atmosféry.
LED úsporné zdroje s dlouhou životností
Doporučujeme používat LED světelné zdroje, které vám oproti klasickým žárovkám při používání ušetří až 75 % energie, ačkoli jsou o něco málo dražší, Vaše investice se vám během pár měsíců vrátí. Navíc mají dlouhou životnost a v domácnosti tedy vydrží roky.
Stupeň krytí IP20
Stupeň krytí IP20 označuje takové elektrické zařízení, které dostatečně chrání proti úrazu elektrickým proudem při nebezpečném dotyku prstem, je odolné proti vniknutí malých cizích předmětů a není chráněno proti vniknutí vody.
Údaje výrobce
GLOBO Handels GmbH
Gewerbestrasse 3
A-9184 Sankt Peter
office@globo-lighting.com
9007371440191
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Max. výkon světelného zdroje: | 28 W |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Barva světla: | Zboží bez světelného zdroje |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Barva: | Černá |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Počet světelných zdrojů: | 5 |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Vyměnitelný světelný zdroj |
| Tvar: | Podlouhlý |
| Materiál těla: | Kov |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Včetně světelného zdroje: | Bez světelného zdroje |
| Styl: | Moderní |
| Objímka: | G9 |
| Možnost nastavení výšky: | Výškově nastavitelné |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,52 kg |
| Výška: | 120,0 cm |
| Šířka: | 10,0 cm |
| Hloubka: | 90,0 cm |

















