EGLO Závěsné svítidlo Kirkcolm, 1 x E27, pr. 300 x 1100 mm
Číslo výrobku 6521462Popis výrobku
Číslo výrobku 6521462
Závěsné svítidlo Eglo Kirkcolm se skládá z kovové základny s povrchovou úpravou v matném niklu a stínidla z proutěného dřeva v přírodní barvě. Hodí se tak do přírodně zařízených interiérů ve stylu vintage a boho. Vhodné pro žárovku 1 x E27. Žárovky nejsou součástí balení.
Údaje výrobce
EGLO CZ+SK s.r.o.
Náchodská 63
2479
19300 Praha 9
prodejna@eglo.com
9002759431136
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Vintage |
| Barva: | Nikl |
| Materiál těla: | Ocel |
| Materiál stínidla: | Dřevo |
| Tvar: | Oválný |
| Včetně světelného zdroje: | Bez světelného zdroje |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Vyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Zboží bez světelného zdroje |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Objímka: | E27 |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Max. výkon světelného zdroje: | 60 W |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 500 g |
| Výška: | 28,0 cm |
| Šířka: | 31,5 cm |
| Hloubka: | 31,5 cm |






