Vaše nastavení prohlížeče zakazuje používání cookies. Chcete-li na straně používat všechny funkce neomezeně, prosím povolte používání cookies a obnovte stránku.

Váš prohlížeč je zastaralý. Aktualizujte prohlížeč pro lepší zabezpečení, rychlost a nejlepší zážitek z tohoto webu.

Elektrický ohřívač Velis Evo INOX 80 EU

Číslo výrobku 1046481

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Zásobníky na teplou vodu

Popis výrobku

Číslo výrobku 1046481

Elektrický ohřívač Velis Evo Inox 80 umožňuje nejrychlejší přípravu teplé vody díky své speciální "Dvojité nádrži". Ta zaručuje, že se při oděru vody ze zásobníku smíchává přitékající studená vodas již ohřátou vodou mnohem pomaleji a jen ve spodní části ohřívače. Takto je udržována teplota již ohřáté vody. Velis Evo Inox 80 je také nejúspornějším ohřívačem díky své funkci ECO EVO, která si pamatuje, kdy a kolik horké vody používáte. Díky této funkci se snižuje spotřeba elektrické energie až o 14 procent. Velis Evo Plus také nabízí možnost denního programování. K další úspoře energie přispívá inovativní konstrukce s dvojitou nádrží. Celkově tak s tímto ohřívačem můžete ušetřit až 259 kWh ročně, což představuje roční úsporu až 1250 Kč. Ohřívač disponuje rychlým ohřevem. Teplá voda pro sprchování je připravena už za 50 minut. Díky své hloubce 27 cm a možnosti zvolit si svislou nebo vodorovnou polohu šetří Velis Evo Inox místo ve Vaší koupelně. Chytrý displej zajišťuje snadné ovládání teploty a je opatřen signalizací připravené sprchy. Nově vylepšený termostat CoreTech. Mimořádně tichý ohřev vody.


Vlastnosti:

Výkon: 1,5 kW
Napětí: 230 V
Max.provozní tlak: 8 bar
Max.provozní teplota: 80°C
Krytí IP: IPX4
Materiál nádoby: nerez

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru