27.11.2020 8:47


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Ariston Plochý ohřívač vody Velis EVO 50 EU 45 l energetická třída: B

Číslo výrobku 1046416
  • Nástěnný elektrický ohřívač vody pro zásobování domácnosti
  • Plochý design umožňuje prostorově úspornou instalaci
  • Funkce Shower-Ready zkracuje dobu ohřevu
  • Ochrana proti tvorbě vodního kamene díky smaltovanému odporu
  • Úspora energie na základě funkce EC
Informace o výrobku

Provedení:

5 399,-

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

méně než 3 výrobků skladem

Popis výrobku

Číslo výrobku 1046416

Ariston plochý ohřívač vody Velis EVO 50 EU je prostorově úsporný, nástěnný elektrický ohřívač vody s objemem 45 l. Díky novému designu a nízké hloubce pouhých 27,5 cm lze tento ohřívač namontovat klasicky vertikálně nebo také prostorově úsporně horizontálně.

Rychle a hygienicky
Ohřívač vody má technologii dvou zásobníků a funkci Shower-Ready. Díky dvěma samostatným vnitřním nádržím se zvyšuje flexibilita cyklů ohřevu a snižuje se doba ohřevu pro první sprchování v příslušném dni. Moderní, modře podsvícený LED displej umožňuje nekomplikované nastavení teploty vody až na 80 °C. Integrovaná funkce Antilegionella udržuje plochý ohřívač vody čistý a zajišťuje hygienické uchovávání vody. Voda se jednou měsíčně automaticky zahřeje na více než 65 °C za účelem usmrcení bakterií a zachování nezávadnosti použití a čistoty vody. Smaltovaný reostat přitom zajišťuje, že přístroj je chráněný před vodním kamenem a zůstane čistý. Smalt navíc slouží ke snížení hluku při ohřevu.

Bezpečnost a ochrana
Velis EVO 50 má protimrazovou ochranu i ochranu proti přehřátí. Protimrazová ochrana zamezuje poklesu teploty vody ve vnitřní nádrži pod 5 °C, aby nedošlo k poškození zásobníku. Ochrana proti přehřátí zajišťuje, že se přístroj v nouzové situaci vypne, aby se voda při chybné funkci nepřehřívala a nehrozilo tak nebezpečí opaření. Přístroj má navíc systém Anti-Dry, který vypnutím přístroje zamezí poškození, pokud ve vnitřní nádrži nastane nedostatek vody. Elektrický pojistný systém vypne topný článek po skončení ohřevu, aby byla zajištěna maximální bezpečnost. Pokud se i přes všechna tato bezpečnostní opatření vyskytne nějaký problém, diagnostická funkce jej detekuje a oznámí příslušný kód chyby.

Inteligentní ohřívač
Ariston plochý ohřívač vody přináší díky své funkci ECO-EVO úsporu energie až 14 % v porovnání s běžnými ohřívači vody. Systém je adaptivní a všímá si uživatelských zvyklostí spotřebitele. Systém si ukládá úseky dne, kdy je vyžadována horká voda. Ohřívač pak v příslušné době poskytne obvykle potřebné množství teplé vody. Pro optimální využití je během zbytku dne k dispozici zásoba teplé vody.

Vlastnosti výrobku:
- Třída energetické účinnosti:: B
- Napětí: 230 V
- Doba ohřevu: 50 min (Shower-Ready)
- Klasifikace: IP X4

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Montáž:Vertikální provedení
Typ:Plochý zásobník
Výkon:1,5 kW
Max. provozní teplota:80 °C
Max. provozní tlak:8 bar
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:21,7 kg
Výška:77,6 cm
Šířka:50,6 cm
Hloubka:27,5 cm

Spedition
Spediční služba
Spediční cena tohoto zboží je 649 Kč.

Toto zboží Vám bude dodáno spediční službou do 2-4 dní. Vezměte prosím na vědomí, že při doručení zásilek Spediční službou je možná pouze platba v hotovosti. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Spediční služba Vás bude před dodáním objednávky telefonicky kontaktovat, aby Vám oznámila termín dodání. Dodací doba může být pondělí až pátek od 8.00 - 17:00 hod. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru. Zboží je dodáváno pouze autem s hydraulickým čelem. V případě online objednávky není možné dodání autem s hydraulickou rukou.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru