6.6.2020 5:27


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Ariston Plochý ohřívač vody Velis EVO 50 EU 45 l energetická třída: B

Číslo výrobku 1046416
  • Nástěnný elektrický ohřívač vody pro zásobování domácnosti
  • Plochý design umožňuje prostorově úspornou instalaci
  • Funkce Shower-Ready zkracuje dobu ohřevu
  • Ochrana proti tvorbě vodního kamene díky smaltovanému odporu
  • Úspora energie na základě funkce EC
Informace o výrobku

Provedení:

7 899,-

Cena vč. DPH 21%

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

méně než 3 výrobků skladem

Každý příjemce zásilky musí být při kontaktu s řidičem vybaven ochrannou rouškou nebo musí mít alespoň jiným způsobem (šátkem, šálou, jinou textilií) zakrytá ústa a nos.

Popis výrobku

Číslo výrobku 1046416

Ariston plochý ohřívač vody Velis EVO 50 EU je prostorově úsporný, nástěnný elektrický ohřívač vody s objemem 45 l. Díky novému designu a nízké hloubce pouhých 27,5 cm lze tento ohřívač namontovat klasicky vertikálně nebo také prostorově úsporně horizontálně.

Rychle a hygienicky
Ohřívač vody má technologii dvou zásobníků a funkci Shower-Ready. Díky dvěma samostatným vnitřním nádržím se zvyšuje flexibilita cyklů ohřevu a snižuje se doba ohřevu pro první sprchování v příslušném dni. Moderní, modře podsvícený LED displej umožňuje nekomplikované nastavení teploty vody až na 80 °C. Integrovaná funkce Antilegionella udržuje plochý ohřívač vody čistý a zajišťuje hygienické uchovávání vody. Voda se jednou měsíčně automaticky zahřeje na více než 65 °C za účelem usmrcení bakterií a zachování nezávadnosti použití a čistoty vody. Smaltovaný reostat přitom zajišťuje, že přístroj je chráněný před vodním kamenem a zůstane čistý. Smalt navíc slouží ke snížení hluku při ohřevu.

Bezpečnost a ochrana
Velis EVO 50 má protimrazovou ochranu i ochranu proti přehřátí. Protimrazová ochrana zamezuje poklesu teploty vody ve vnitřní nádrži pod 5 °C, aby nedošlo k poškození zásobníku. Ochrana proti přehřátí zajišťuje, že se přístroj v nouzové situaci vypne, aby se voda při chybné funkci nepřehřívala a nehrozilo tak nebezpečí opaření. Přístroj má navíc systém Anti-Dry, který vypnutím přístroje zamezí poškození, pokud ve vnitřní nádrži nastane nedostatek vody. Elektrický pojistný systém vypne topný článek po skončení ohřevu, aby byla zajištěna maximální bezpečnost. Pokud se i přes všechna tato bezpečnostní opatření vyskytne nějaký problém, diagnostická funkce jej detekuje a oznámí příslušný kód chyby.

Inteligentní ohřívač
Ariston plochý ohřívač vody přináší díky své funkci ECO-EVO úsporu energie až 14 % v porovnání s běžnými ohřívači vody. Systém je adaptivní a všímá si uživatelských zvyklostí spotřebitele. Systém si ukládá úseky dne, kdy je vyžadována horká voda. Ohřívač pak v příslušné době poskytne obvykle potřebné množství teplé vody. Pro optimální využití je během zbytku dne k dispozici zásoba teplé vody.

Vlastnosti výrobku:
- Třída energetické účinnosti:: B
- Napětí: 230 V
- Doba ohřevu: 50 min (Shower-Ready)
- Klasifikace: IP X4

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Montáž:Vertikální provedení
Výkon:1,5 kW
Max. provozní teplota:80 °C
Max. provozní tlak:8 bar
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:21,7 kg
Výška:77,6 cm
Šířka:50,6 cm
Hloubka:27,5 cm

Rezervovat a vyzvednout v mé prodejně

Alternativně si Vaši objednávku zboží můžete bezplatně online rezervovat a vyzvednout ve Vaší OBI prodejně už za 4 hodiny, nebo nejpozději na další pracovní den.

Hodnocení (1)

 5 od 5
  • 5(1)
  • 4(0)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(0)

Koupili jste toto zboží? Napište nám hodnocení tohoto zboží!

Podmínky účasti a další podrobnosti najdete zde www.obi.cz/soutez.
Platnost do 30.06.2020.

5

Jan Jaroš (10.8.2019)

perfektní

To se Vám líbí: rychlý ohřev, možnost horizontálního zavěšení, nastavení teploty

100l bojler jsme kupovali loni, zatim spokojenost, rychle nahriva na nastabenou teplotu, po vycerpani teple vody do 20ti minut nahreje cast vody na osprchovani

3 nebo

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru