6.6.2020 6:35


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Ariston Plochý ohřívač vody Velis EVO 100 EU, 80 l, energetická třída: B

Číslo výrobku 1046432
 • Nástěnný elektrický ohřívač vody pro zásobování domácnosti
 • Plochý design umožňuje prostorově úspornou instalaci
 • Funkce Shower-Ready zkracuje dobu ohřevu
 • Ochrana proti tvorbě vodního kamene díky smaltovanému odporu
 • Úspora energie na základě funkce ECO-EVO
 • Mnohostranné bezpečnostní systémy zajišťují ochranu 24 hodin denně
Informace o výrobku

Provedení:

6 099,-

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

Objednat online & nechat si doručit 

2-4 dny dodací lhůta

Rezervovat a vyzvednout v mé prodejně 

Připraven k vyzvednutí do 12 hod v prodejně OBI Praha - Štěrboholy

Rezervace není možná

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

K objednání na prodejně

Každý příjemce zásilky musí být při kontaktu s řidičem vybaven ochrannou rouškou nebo musí mít alespoň jiným způsobem (šátkem, šálou, jinou textilií) zakrytá ústa a nos.

Popis výrobku

Číslo výrobku 1046432

Ariston plochý ohřívač vody Velis EVO 100 EU je prostorově úsporný, nástěnný elektrický ohřívač vody s objemem 80 l. Díky novému designu a nízké hloubce pouhých 27,5 cm lze tento ohřívač namontovat klasicky vertikálně nebo také prostorově úsporně horizontálně.

Rychle a hygienicky
Ohřívač vody má technologii dvou zásobníků a funkci Shower-Ready. Díky dvěma samostatným vnitřním nádržím se zvyšuje flexibilita cyklů ohřevu a snižuje se doba ohřevu pro první sprchování v příslušném dni. Moderní, modře podsvícený LED displej umožňuje nekomplikované nastavení teploty vody až na 80 °C. Integrovaná funkce Antilegionella udržuje plochý ohřívač vody čistý a zajišťuje hygienické uchovávání vody. Voda se jednou měsíčně automaticky zahřeje na více než 65 °C za účelem usmrcení bakterií a zachování nezávadnosti použití a čistoty vody. Smaltovaný reostat přitom zajišťuje, že přístroj je chráněný před vodním kamenem a zůstane čistý. Smalt navíc slouží ke snížení hluku při ohřevu.

Bezpečnost a ochrana
Velis EVO 100 má protimrazovou ochranu i ochranu proti přehřátí. Protimrazová ochrana zamezuje poklesu teploty vody ve vnitřní nádrži pod 5 °C, aby nedošlo k poškození zásobníku. Ochrana proti přehřátí zajišťuje, že se přístroj v nouzové situaci vypne, aby se voda při chybné funkci nepřehřívala a nehrozilo tak nebezpečí opaření. Přístroj má navíc systém Anti-Dry, který vypnutím přístroje zamezí poškození, pokud ve vnitřní nádrži nastane nedostatek vody. Elektrický pojistný systém vypne topný článek po skončení ohřevu, aby byla zajištěna maximální bezpečnost. Pokud se i přes všechna tato bezpečnostní opatření vyskytne nějaký problém, diagnostická funkce jej detekuje a oznámí příslušný kód chyby.

Inteligentní paměť
Ariston plochý ohřívač vody přináší díky své funkci ECO-EVO úsporu energie až 14 % v porovnání s běžnými ohřívači vody. Systém je adaptivní a všímá si uživatelských zvyklostí spotřebitele. Systém si ukládá úseky dne, kdy je vyžadována horká voda. Paměť pak v příslušné době poskytne obvykle potřebné množství teplé vody. Pro optimální využití je během zbytku dne k dispozici zásoba teplé vody.

Vlastnosti výrobku:
- Třída energetické účinnosti:: B
- Napětí: 230 V
- Doba ohřevu: 50 min (Shower-Ready)
- Klasifikace: IP X4

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Montáž:Vertikální provedení
Typ:Závěsné zásobníky
Objem:80 l
Výkon:1,5 kW
Max. provozní teplota:80 °C
Max. provozní tlak:8 bar
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:32,2 kg
Výška:125,1 cm
Šířka:50,6 cm
Hloubka:27,5 cm

Spedition
Spediční služba
Spediční cena tohoto zboží je 649 Kč.

Toto zboží Vám bude dodáno spediční službou do 2-4 dní. Vezměte prosím na vědomí, že při doručení zásilek Spediční službou je možná pouze platba v hotovosti. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Spediční služba Vás bude před dodáním objednávky telefonicky kontaktovat, aby Vám oznámila termín dodání. Dodací doba může být pondělí až pátek od 8.00 - 17:00 hod. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru. Zboží je dodáváno pouze autem s hydraulickým čelem. V případě online objednávky není možné dodání autem s hydraulickou rukou.

Hodnocení (1)

 5 od 5
 • 5(1)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Koupili jste toto zboží? Napište nám hodnocení tohoto zboží!

Podmínky účasti a další podrobnosti najdete zde www.obi.cz/soutez.
Platnost do 30.06.2020.

5

Jan Jaroš (10.8.2019)

perfektní

To se Vám líbí: rychlý ohřev, možnost horizontálního zavěšení, nastavení teploty

100l bojler jsme kupovali loni, zatim spokojenost, rychle nahriva na nastabenou teplotu, po vycerpani teple vody do 20ti minut nahreje cast vody na osprchovani

3 nebo

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru