Scheurich Žardinka Barceo Oval Stony Black 58,5 x 23,7 x 19,5 cm
Číslo výrobku 5844154Popis výrobku
Číslo výrobku 5844154
Série Barceo přesvědčí svým přirozeným a jedinečným designem. Povrchová struktura oválného květináče připomíná stromovou kůru a dokonale se hodí do vašeho venkovního prostoru. Díky své krásné velikosti květináč dovedně vystaví vaše květiny a keře.
Údaje výrobce
Scheurich GmbH & Co. KG
Gottlieb-Wagner-Straße 2
63924 Kleinheubach/Main
online-service@scheurich-group.de
4033083632109
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Výsadbové misky |
| Barva: | Antracitová/černá |
| Povrch: | Strukturované |
| Materiál: | Plast |
| Tvar: | Oválný |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| UV ochrana: | Odolnost vůči UV záření |
| Odolnost vůči povětrnostním vlivům: | Odolné vůči povětrnostním vlivům |
| Objem: | 14,5 l |
| Výrobek z recyklovaného materiálu: | Výrobek z recyklátu |
| Průměrný podíl recyklovaného materiálu: | 10 % |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 900 g |
| Výška: | 19,5 cm |
| Šířka: | 58,6 cm |
| Hloubka: | 58,6 cm |





