Nádoba na rostliny průměr 29 cm x 12 cm šedá
Číslo výrobku 5607197Popis výrobku
Číslo výrobku 5607197
Květináč lze použít na zelené nebo kvetoucí rostliny. Lze ho umístit jak do obývacího pokoje, tak do zahrady. Květináč má betonový vzhled a plochý, otevřený tvar. Díky svému průměru 29 cm a výšce 12 cm je vhodný pro větší rostliny. Květináč je vyroben z materiálu Fibreclay, robustního a odolného materiálu.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007876546669,4048124271346
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Výsadbové misky |
| Barva: | Šedá |
| Povrch: | Strukturované |
| Materiál: | Fibreclay |
| Tvar: | Kulatý |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| UV ochrana: | Neodolný vůči UV záření |
| Odolnost vůči povětrnostním vlivům: | Odolné vůči povětrnostním vlivům |
| Použití: | Exteriér |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,50 kg |
| Výška: | 11,0 cm |
| Šířka: | 28,5 cm |
| Hloubka: | 28,5 cm |





