Deroma Miska na rostliny Ciotolone pr. 26 cm terakota
Číslo výrobku 2027878Popis výrobku
Číslo výrobku 2027878
Deroma miska na rostliny Ciotolone představuje klasický květináč a je ideální na vaše rostliny. Vyznačuje se čistým a jednoduchým designem.
Aby mrazuvzdorné terakotové nádoby přečkaly zimu, musíte je na zimu připravit. To znamená, že musíte před zimou odstranit misku a postavit terakotovou nádobu na patky, aby bylo zajištěno, že dešťová voda / roztátý sníh mohou odtékat a nezamrznou. Pokud voda zamrzne, zemina se roztáhne a hliněná nádoba se roztrhne.
Při osazování terakotové nádoby umístěte přes otvor ve dně nádoby vrstvu hliněných střepů nebo keramzitu. Tím je zajištěno, že zemina otvor neucpe a v zimě je zaručeno bezpečné odtékání dešťové vody / roztátého sněhu. Na jaře / v létě zajišťuje vrstva keramzitu nebo hliněných střepů dobrou cirkulaci vzduchu v nádobě, což rovněž prospívá kořenům a rostlině.
Údaje výrobce
NUOVA DEROMA Srl
Corso Magenta 84
20123 Milano
info@deromagroup.com
726232062509
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Výsadbové misky |
| Barva: | Hnědá |
| Povrch: | Matný |
| Materiál: | Terakota |
| Tvar: | Kulatý |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| UV ochrana: | Odolnost vůči UV záření |
| Odolnost vůči povětrnostním vlivům: | Odolné vůči povětrnostním vlivům |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,59 kg |
| Výška: | 11,3 cm |
| Šířka: | 26,4 cm |
| Hloubka: | 26,4 cm |







