PRIMALEX Základní barva na plasty ve spreji transparentní 400 ml
Číslo výrobku 5711866Popis výrobku
Číslo výrobku 5711866
Transparentní syntetická základní barva Primalex s krátkou dobou schnutí určená na umělohmotné povrchy (např. plastové nárazníky, zpětná zrcátka, spoilery, kufry nebo nábytek), která zajišťuje dokonalou přilnavost pro finální lakování. Lze ji aplikovat na všechny druhy plastů (PE, PP, PU) i na velmi hladké povrchy.
Technické parametry:
Vydatnost v jedné vrstvě: 2-2,5 m2/balení
Doporučený pročet vrstev: 1
Doba schnutí při T 25 °C úplné zaschnutí: 24 hodin
Konečný vzhled: matný
Pro mytí pomůcek a úkapů doporučujeme ředidla S6006 a S6001.
Údaje výrobce
PPG Deco Polska Sp. z o.o.
Kwidzyńska 8
51-416 Wrocław
serwis.klienta@ppg.com
5201569840648
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Stupeň lesku: | Matný |
| Doporučený počet nátěrů: | 1 ks |
| Druh nátěru: | Bezbarvá |
| Teplota zpracování: | 5 °C |
| Přetíratelný od cca: | 0,5 h |
| Vhodný pro podklad: | Umělá hmota |
| Spotřeba m2/ml: | 2,5 ml |
| Možnost tónování pomocí plné a tón. Barvy: | Netónovatelné |
| Modrý anděl: | Bez certifikace „Modrý anděl“ |
| Slouží zároveň jako základní nátěr: | Slouží současně i jako základní nátěr |
| Voňavé vlastnosti: | Charakteristické |
| Suchý na povrchu po cca: | 0,5 h |
| Zpracování: | Rozstřikování |
| Oblast použití: | Interiér a exteriér |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 385 g |
| Výška: | 20,0 cm |
| Šířka: | 6,5 cm |
| Hloubka: | 6,5 cm |







