GARDENA Dvoubřité nůžky na větve EasyCut L na čerstvé dřevo
Číslo výrobku 6914600Popis výrobku
Číslo výrobku 6914600
Silný výkon - snadná manipulace, chytré řešení pro výkonné stříhání. S vysoce kvalitními přesně broušenými ocelovými noži s povrchovou úpravou PowerCoating, stříhacím průměrem 45 mm, délkou 680 mm a lehkým ergonomickým designem, dvoubřité nůžky na větve GARDENA EasyCut L zkrátí práci s čerstvými větvemi zeleného dřeva.
Velká střihací síla
Nůžky na stromy GARDENA EasyCut L se vyznačují přesně broušenými noži z kvalitní oceli a využívají pákový efekt pro vysokou sílu střihu a snižují námahu uživatele při střihání čerstvého dřeva.
Intuitivní ergonomie
GARDENA dvoubřité nůžky na větve GARDENA EasyCut L jsou ergonomicky navržené a lehké s hmotností pouhých 1015 g a mají hliníkové rukojeti s ergonomickým kapkovým designem pro pohodlné a neunavující stříhání zeleného dřeva.
Čisté a přesné střihy
Přesně broušené nože vyrobené z vysoce kvalitní oceli poskytují čistý a přesný dvoubřitý střih. Zde se oba nože navzájem obcházejí, což umožňuje větší přesnost a zároveň minimalizuje otlaky a drcení větve, takže jsou ideální pro čerstvé zelené dřevo. Hladce běžící spoj zajišťuje čistý střih a hladký chod při stříhání větví čerstvého dřeva. Nože jsou opatřeny povrchovou úpravu GARDENA PowerCoating, která je chrání před korozí, usnadňuje jejich čištění a snižuje tření pro efektivnější řezání.
Dlouhotrvající ostrost
Precizně broušené nože těchto nůžek na větve GARDENA EasyCut L vyrobené v Německu podle vysokých standardů GARDENA jsou navrženy tak, aby poskytovaly trvalou ostrost a účinnost stříhání pro dlouhou životnost bez starostí, jejich kvalita je podpořena prodlouženou zárukou v trvání 10 let po online registraci do 3 měsíců od nákupu. Více informací na www.gardena.com/cz/c/podpora/registrace-zaruka.
Údaje výrobce
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4066407022065
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Maximální průměr řezu: | 45 mm |
| Druh: | Nůžky na větve |
| Materiál rukojeti: | Hliník a umělá hmota |
| Materiál rukojeti: | Hliník |
| Nepřilnavý povrch: | S nepřilnavým povrchem |
| Teleskopické: | Ne |
| Řezací systém: | Bypass |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,10 kg |
| Výška: | 3,5 cm |
| Šířka: | 22,8 cm |
| Hloubka: | 67,0 cm |



















