25.1.2021 4:30


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

AL-KO Traktor zahradní T 15 - 93.9 HD-A Black Edition

Číslo výrobku 5700620

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Zahradní traktory

Popis výrobku

Číslo výrobku 5700620

Zahradní traktor AL-KO T 15-93.9 HD-A Black Edition vyniká především obratností a s osvědčeným výkonným motorem AL-KO PRO představuje ideálního pomocníka pro středně velké zahrady. Kvalitní materiály, vývoj v Německu, výroba v Rakousku, to jsou přednosti zahradního traktoru AL-KO T 15-93.9 HD-A Black Edition.

Větší travní plochy posečete s tímto výkonným traktorem efektivně a především pohodlně. Přitom je tento traktor velmi obratný i pro práci v členitější zahradě. K traktoru je možné zakoupit množství příslušenství, jako např. řádkovač, sněhovou radlici atd.

Jednoduše demontovatelné žací ústrojí z něj činí multitalent vhodný jak pro léto, tak i zimu. Zahradní traktor AL-KO z řady Black Edition je s šířkou záběru 93 cm ideální pro efektivní a rychlé posečení travnatých ploch střední velikosti. Zahradní traktor AL-KO T 15-93.9 HD-A Black Edition je poháněn motorem AL-KO Pro 450 o výkonu 7,7 kW, s nízkou úrovní vibrací. Výška sečení je snadno nastavitelná v 6 krocích v rozsahu 30 - 80 mm. Žací ústrojí s ocelového plechu se vyznačuje dlouhou životností a osvědčený dvounožový žací systém zaručuje perfektní střih trávníku. Žací ústrojí je také možné rychle a jednoduše demontovat, čímž je usnadněna údržba nebo servis.

Na přední část traktoru AL-KO T 15-93.9 HD-A Black Edition je možné v zimě namontovat sněhovou radlici a díky dalšímu příslušenství jako např. zahradní válec Vám zahradní traktor poslouží při mnoha dalších činnostech. Velká kola traktoru o průměru 18 palců zajistí perfektní trakci na každém povrchu a snadné překonání nerovností. Posečená tráva je odváděna do sběrného koše o objemu 220 l. Dalšími komfortními prvky jsou ergonomicky tvarovaný volant a přehledně uspořádané ovládací prvky.

Vlastnosti:
- Nejvyšší komfort díky jednoduchému a přehlednému ovládání
- Pohodlné vyprázdnění sběrného koše pomocí teleskopické páky a s akustickým signálem naplnění
- Spolehlivé dvounožové žací ústrojí uložené v kuličkových ložiscích
- Nožní hydrostat a ergonomicky uspořádané pedály
- Široká kola pro optimální trakci
- Optimální a komfortní posed
- Celoroční využití díky širokému výběru příslušenství (od jara do zimy)

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Minimální výška sečení:30 mm
Maximální výška sečení:80 mm
Kapacita zásobníku:220 l
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:224,0 kg
Výška:197,0 cm
Šířka:120,0 cm
Hloubka:110,0 cm

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru