Summer Fun Solární sprcha Do-Foro 35 l
Číslo výrobku 5853668Popis výrobku
Číslo výrobku 5853668
Summer Fun solární sprcha Do-Foro je optimální doplněk k bazénu, sauně, vířivce nebo jednoduše do domácí zahrady nebo ke kempování. Lze ho umístit téměř do každé zahrady. Se solární sprchou dosáhnete osvěžení bez použití elektrické energie. Zdroj energie slunce zajišťuje ohřev vody ve vaší sprše. Při instalaci nemusíte pokládat žádné samostatné vodovodní nebo elektrické vedení. Voda se ohřívá v integrované nádobě. Mobilní solární sprcha vám nabízí flexibilní využití. Nádrž na vodu solární sprchy Do-Foro má objem cca 35 litrů a nachází se ve sloupku. Vnější stěna nádrže na vodu je vyrobena z tmavého materiálu, který je odolný vůči UV záření. Absorbuje teplo ze slunečních paprsků a odvádí jej dovnitř nádrže na vodu. Na solární sprše se nachází běžná přípojka na zahradní hadici, a proto se hodí pro většinu zahradních hadic. Nádrž na vodu tak lze jednoduše naplnit vodou. Díky integrované směšovací baterii lze smíchat studenou vodu ze zahradní hadice s vodou ohřátou v nádrži a můžete pro sebe individuálně přizpůsobit teplotu vody. Solární sprcha Do-Foro je navíc vybavena sprchou na nohy a funkcí postřikovací mlhy.
Upozornění: Po instalaci solární sprchy se musí prázdná nádrž na vodu kompletně naplnit ze zahradní hadice studenou vodou. Voda se ohřeje během několika hodin. Teplotu vody ve sprše nastavíte pomocí pákové směšovací baterie přivedením studené čerstvé vody ze zahradní hadice.
Údaje výrobce
CF Group Deutschland GmbH
Bahnhofstrasse 68
73240 Wendlingen
info@chemoform.com
4038755061980
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Solární sprchy |
| S ruční sprchou: | Bez ruční sprchy |
| Se sprchou na nohy: | Se sprchou na nohy |
| Výška: | 220 cm |
| Přípojka zahradní hadice: | S přípojkou zahradní hadice |
| Přípojka teplé vody: | Bez přípojky teplé vody |
| Počet forem proudu: | 1 |
| Druh montáže: | Pevná montáž |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 9,8 kg |
| Výška: | 121,0 cm |
| Šířka: | 25,0 cm |
| Hloubka: | 44,0 cm |



