Briloner Venkovní zahradní LED svítidlo se zapichovacím trnem
Číslo výrobku 1052869Popis výrobku
Číslo výrobku 1052869
Briloner venkovní zahradní LED svítidlo se zapichovacím trnem se skvěle hodí pro osvětlení křovin, keřů, fasád nebo tmavých oblastí ve vaší zahradě. Přibalené čočky lámou světlo do různých barev, což vytváří útulnou atmosféru. Dodejte vaší oáze klidu nový lesk a vytvořte oblast pro odpočinek a relaxaci. Kromě toho toto svítidlo se zapichovacím trnem upoutá pozornost na příští zahradní party.
Údaje výrobce
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707216681
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Černá |
| Tvar: | Další tvary |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Vyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Teplá bílá (2700 až 3300 Kelvinů) |
| Počet světelných zdrojů: | 2 |
| Třída ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Styl: | Moderní |
| Objímka: | GU10 |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 710 g |
| Výška: | 19,5 cm |
| Šířka: | 10,0 cm |














