Hollywoodská houpačka Apango 2místná, antracitová, 118 x 140 x 153 cm
Číslo výrobku 6744809Popis výrobku
Číslo výrobku 6744809
Houpačka Apango v antracitové barvě kombinuje moderní design s pohodlím. Robustní ocelový rám s práškovým nástřikem (pr. trubky 38 cm) zajišťuje stabilitu a odolnost, zatímco sedák a opěrák z vysoce kvalitního textilního materiálu nabízí pohodlné sezení. S velkorysým dvoumístným sedákem s maximální nosností 220 kg nabízí houpačka dostatek prostoru pro vás i společníka. Materiál je odolný a odolný vůči povětrnostním vlivům, ideální pro venkovní použití.
Nastavitelná stříška z odolného polyesteru zajišťuje, že můžete vždy relaxovat ve stínu, bez ohledu na to, v jaké poloze je slunce. Rozměry 140 x 118 x 153 cm (Š x H x V) činí z houpačky prostorově nenáročné a zároveň pohodlné řešení pro vaši zahradu, balkon nebo terasu. Nadčasový antracitový odstín harmonicky zapadne do jakéhokoli prostředí a vytvoří stylové akcenty ve vašem venkovním prostoru.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873338069,4007873338816
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál podložek: | Textilní tkanina |
| Zatížitelnost(kg): | 220 kg |
| S loketní opěrkou: | S loketními opěrkami |
| Výška sedadla: | 53 cm |
| Design: | Klasická |
| Výška zádové opěrky: | 48 cm |
| Zádový polstr: | Bez zádového polstru |
| Barva podložek: | Antracitová |
| Podložky na sedadla: | Bez podsedáků |
| Šířka sedací plochy (cm): | 101 cm |
| Hloubka sedací plochy (cm): | 48,5 cm |
| Barva sluneční stříšky: | Antracitová |
| Povrch podstavce: | S práškovou povrchovou úpravou |
| Materiál sluneční stříšky: | Polyester |
| Barva podstavce: | Antracitová |
| Šířka instalační plochy (cm): | 140 cm |
| Hloubka instalační plochy (cm): | 118 cm |
| Potahy lze prát v pračce: | Nepratelné |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 18,4 kg |
| Výška: | 153,0 cm |
| Šířka: | 140,0 cm |
| Hloubka: | 118,0 cm |












