GARDENA Plochá hadice 25 mm (1") 50 m - metráž
Číslo výrobku 5845755Popis výrobku
Číslo výrobku 5845755
Gardena plochá hadice 25 mm (1") je ideální pro použití s vysokým průtokem vody, například pro použití s čerpadly. Díky robustní kvalitě se hadice hodí i pro zemědělské účely. Je vyrobena z dvouvrstvého PVC vyztuženého tkaninou, je odolná vůči povětrnostním vlivům a UV záření i vůči teplotám od -20 °C do 60 °C. Hadice je odolná vůči tlaku do 10 bar. Destrukční tlak činí 30 bar.
Údaje výrobce
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4078500053518
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh tkaniny: | zesílený PVC |
| Destrukční tlak: | 30 bar |
| Vnitřní průměr (mm): | 25 mm |
| Vnitřní průměr: | 1 Palec / Palce / Palců |
| Min. délka (m): | 50 m |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 172 g |
| Výška: | 5 mm |
| Šířka: | 2,5 cm |
| Hloubka: | 10,0 cm |
POZOR! JEDNÁ SE O METRÁŽOVÉ ZBOŽÍ.UVEDENÁ CENA JE ZA 1 DÉLKOVÝ METR.MNOŽSTVÍ SKLADEM K DISPOZICI U VÝROBKU SE ROVNÁ MNOŽSTVÍ DÉLKOVÝCH METRŮ SKLADEM, NIKOLI POČTU VÝROBKŮ V CELKU. NELZE TEDY ZARUČIT DOSTUPNOST VÝROBKU V CELKU. V PŘÍPADĚ ZÁJMU SE MŮŽETE INFORMOVAT PŘEDEM NA NAŠICH PRODEJNÁCH.




