Fitt Plochá hadice Hi-Flat modrá pr. 25 mm (1") - metráž
Číslo výrobku 6411573Popis výrobku
Číslo výrobku 6411573
Fitt plochá hadice Hi-Flat slouží k zavlažování a odvodňování zahrad. Vyznačuje se obzvláště vysokou odolností. Protože je tvarově stabilní, zabraňuje překroucení a zamotání. Díky plochému tvaru ji lze po použití úsporně uložit.
Údaje výrobce
Fitt SpA Soc. Unip.
Via Piave 8
36066 Sandrigo
fittspa@info.com
8011963759098
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh tkaniny: | zesílený PVC |
| Destrukční tlak: | 30 bar |
| Vnitřní průměr (mm): | 25 mm |
| Vnitřní průměr: | 1 Palec / Palce / Palců |
| Min. délka (m): | 50 m |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 8,8 kg |
| Výška: | 2,5 cm |
| Šířka: | 2,5 cm |
POZOR! JEDNÁ SE O METRÁŽOVÉ ZBOŽÍ.UVEDENÁ CENA JE ZA 1 DÉLKOVÝ METR.MNOŽSTVÍ SKLADEM K DISPOZICI U VÝROBKU SE ROVNÁ MNOŽSTVÍ DÉLKOVÝCH METRŮ SKLADEM, NIKOLI POČTU VÝROBKŮ V CELKU. NELZE TEDY ZARUČIT DOSTUPNOST VÝROBKU V CELKU. V PŘÍPADĚ ZÁJMU SE MŮŽETE INFORMOVAT PŘEDEM NA NAŠICH PRODEJNÁCH.







