Disney Zahradní zápich Stitch, 37 cm
Číslo výrobku 6963482Popis výrobku
Číslo výrobku 6963482
Vneste do své zahrady kouzlo pohádek od Disneyho díky okouzlujícím zahradním dekoracím Disney! Tyto láskyplně navržené postavičky vašich oblíbených postav dodají vašemu venkovnímu prostoru pohádkovou atmosféru. Perfektní pro zdobení květinových záhonů, teras nebo vstupních prostor. Nechte své rostliny obklopit šarmem Disney a vytvořte kouzelný zahradní ráj!
Údaje výrobce
Christmas Inspirations
Havenstraat 1
1948 NP Beverwijk
linda@christmasinspirations.nl
8720634047265
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Zástrčka |
| Materiál: | Polyresin |
| Barva: | Vícebarevný |
| Roční období: | Všechna roční období |
| Odolnost vůči povětrnostním vlivům: | Odolné proti povětrnostním vlivům |
| Počet figurek: | 1 ks |
| Osvětlení: | Bez osvětlení |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 172 g |
| Výška: | 3,0 cm |
| Šířka: | 2,0 cm |
| Hloubka: | 1,8 cm |



