Disney Zahradní 3D dekorace Stitch & Angel Halloween, 20 cm
Číslo výrobku 6972897Popis výrobku
Číslo výrobku 6972897
Vneste do své zahrady kouzlo pohádek od Disneyho díky okouzlujícím zahradním dekoracím Disney! Tyto láskyplně navržené postavičky vašich oblíbených postav dodají vašemu venkovnímu prostoru pohádkovou atmosféru. Perfektní pro zdobení květinových záhonů, teras nebo vstupních prostor. Nechte své rostliny obklopit šarmem Disney a vytvořte kouzelný zahradní ráj!
Údaje výrobce
Christmas Inspirations
Havenstraat 1
1948 NP Beverwijk
linda@christmasinspirations.nl
8721184072158
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Figurky |
| Materiál: | Polyresin |
| Barva: | Vícebarevný |
| Roční období: | Podzim |
| Dekorativní tvar: | Zvíře |
| Odolnost vůči povětrnostním vlivům: | Odolné proti povětrnostním vlivům |
| Počet figurek: | 1 ks |
| Osvětlení: | Bez osvětlení |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,04 kg |
| Výška: | 20,5 cm |
| Šířka: | 16,0 cm |
| Hloubka: | 19,5 cm |



