Disney Dekorace na květináč Pot Buddy Medvídek Pú, 10 x 8 x 7 cm
Číslo výrobku 6963607Popis výrobku
Číslo výrobku 6963607
Vneste do své zahrady kouzlo pohádek od Disneyho díky okouzlujícím zahradním dekoracím Disney! Tyto láskyplně navržené postavičky vašich oblíbených postav dodají vašemu venkovnímu prostoru pohádkovou atmosféru. Perfektní pro zdobení květinových záhonů, teras nebo vstupních prostor. Nechte své rostliny obklopit šarmem Disney a vytvořte kouzelný zahradní ráj!
Údaje výrobce
Christmas Inspirations
Havenstraat 1
1948 NP Beverwijk
linda@christmasinspirations.nl
8720634047364
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Přívešek |
| Materiál: | Polyresin |
| Barva: | Žlutá |
| Roční období: | Všechna roční období |
| Dekorativní tvar: | Zvíře |
| Odolnost vůči povětrnostním vlivům: | Není odolné vůči povětrnostním vlivům |
| Počet figurek: | 1 ks |
| Osvětlení: | Bez osvětlení |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 112 g |
| Výška: | 10,0 cm |
| Šířka: | 8,0 cm |
| Hloubka: | 7,0 cm |



