Zahradní křeslo Ovando s opěrkami na ruce
Číslo výrobku 6146666Popis výrobku
Číslo výrobku 6146666
Zahradní křeslo Ovando upoutá pozornost na vašem balkoně, terase a zahradě. Láká k pobytu, popovídání a společnému stolování s rodinou a přáteli. Křeslo je kompatibilní se zahradním nábytkem ze série Ovando. Díky modernímu designu jej lze integrovat do všech venkovních prostor. Zahradní křeslo potěší pěkným dřevěným vzhledem s různými odstíny a kontrastní nosnou konstrukcí.
Zahradní křeslo ve vysoké kvalitě
Křeslo má rozměry (V x Š x H) 79 x 56,5 x 54 cm. Protože je vyrobené z kvalitního akátového dřeva s certifikací FSC, přinese vám dlouhodobé potěšení. Materiál se navíc vyznačuje robustními vlastnostmi. Pro potřebnou stabilitu je zahradní křeslo vybaveno ocelovým rámem. Navíc je opatřeno opěrkami na ruce, na které můžete pohodlně položit ruce.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048126623051
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál podložek: | Dřevo |
| Barva materiálu rámu: | Přírodní |
| Materiál rámu: | Ocel |
| Sklápěcí: | Není skládací |
| Nastavitelné opěradlo: | Ne |
| Stohovatelné: | Není stohovatelné |
| Druh: | Křesla |
| S loketní opěrkou: | S loketními opěrkami |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 11,0 kg |
| Výška: | 79,0 cm |
| Šířka: | 56,5 cm |
| Hloubka: | 54,0 cm |













