OBI Skládací židle Toconao antracitová/béžová 81 x 45 x 51 cm
Číslo výrobku 6922371Popis výrobku
Číslo výrobku 6922371
Skládací židle OBI Toconao
Funkční a moderní skládací židle Toconao je praktickým řešením pro posezení na Vašem balkóně či zahradě. Židle poslouží jako další místo k sezení pro Vaše hosty, nebo jednoduše k relaxaci na slunci pro Vás. Díky svým kompaktním rozměrům (v x š x h) 81 x 45 x 51 cm s výškou sedu 47 cm je ideální do menších prostor, i tak ale nabízí pohodlné posezení.
Židle má robustní ocelový rám s práškovou povrchovou úpravou v antracitové barvě, který zajišťuje stabilitu a nosnost až 110 kg. Ve složeném stavu lze židli snadno skladovat a přepravovat. Židle Tocano byla navržena pro venkovní použití, a proto je obzvláště odolná a snadno se o ni pečuje. Vysoce kvalitní textilní potah z 81 % polyvinylchloridu a 19 % polyesteru se snadno čistí a je odolný vůči povětrnostním vlivům.
Židle Toconao můžete snadno kombinovat se stoly stejnojmenné série.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873339370
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva materiálu rámu: | Antracitová matná |
| Materiál rámu: | Ocel |
| Sklápěcí: | Skládací |
| Nastavitelné opěradlo: | Ne |
| Stohovatelné: | Není stohovatelné |
| Druh: | Skládací židle |
| S loketní opěrkou: | Bez loketních opěrek |
| Zatížitelnost(kg): | 110 kg |
| Hloubka sedadla: | 51 cm |
| Výška sedadla: | 47 cm |
| Šířka sedadla: | 45 cm |
| Relaxační poloha vleže: | Nelze sklopit do polohy vleže |
| Sedací polštář: | Bez podsedáku |
| Podhlavník: | Bez opěrky hlavy |
| Nekorodující: | Neodolný vůči korozi |
| Výška zádové opěrky: | 81 cm |
| Zádový polstr: | Bez zádového polstru |
| Povrch materiálu rámu: | S práškovou povrchovou úpravou |
| Vhodné pro venkovní použití: | Celoročně |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,50 kg |
| Výška: | 81,0 cm |
| Šířka: | 51,0 cm |
| Hloubka: | 45,0 cm |









