OBI Skládací křeslo Davenport II, polyratan/hliník, hnědá, 61 x 66 x 106 cm
Číslo výrobku 1090794Popis výrobku
Číslo výrobku 1090794
Zahradní křeslo Davenport II z polyratanu vybízí k relaxaci a odpočinku na balkóně, terase nebo zahradě při stolování, čtení nebo opalování. Křeslo je skládací, abyste jej mohli snadno přemisťovat a po sezóně uložit.
O pohodlné sezení se postarají prostorné sedadlo, vysoké nastavitelné opěradlo a dvě praktické područky.
Polyratanová tkanina je odolná vůči povětrnostním vlivům, snadno se udržuje a má přirozený vzhled. Rám je vyroben z hliníku, díky kterému je křeslo stabilní a současně lehké, proto jej snadno přemístíte. Příjemně široké područky jsou vyrobeny z tvrdého eukalyptového dřeva s certifikací FSC, která zaručuje, že dřevo pochází z udržitelného lesního hospodářství.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007876502351,4048124970850
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál podložek: | Ratan (polyratan) |
| Barva materiálu rámu: | Hnědá |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Sklápěcí: | Skládací |
| Nastavitelné opěradlo: | Ano |
| Stohovatelné: | Není stohovatelné |
| Druh: | Skládací židle |
| S loketní opěrkou: | S loketními opěrkami |
| Zatížitelnost(kg): | 110 kg |
| Výška sedadla: | 44,5 cm |
| Sedací polštář: | Bez podsedáku |
| Podhlavník: | Bez opěrky hlavy |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 5,5 kg |
| Výška: | 106,0 cm |
| Šířka: | 61,0 cm |
| Hloubka: | 66,0 cm |









