Lechuza Zahradní jídelní židle, bílá, 84 x 58 x 57 cm
Číslo výrobku 6509509Popis výrobku
Číslo výrobku 6509509
Jídelní židle značky Lechuza zaujme svou atraktivní pletenou strukturou, která je velmi pohodlná a zároveň praktická. Ergonomický design a lehce odpružená sedací plocha zajišťují komfort při sezení. Prodyšné opěrky a sedáky zaručují maximální komfort i při vysokých teplotách. Pokud židle již nepotřebujete, lze je bez problémů stohovat.
Údaje výrobce
GEOBRA BRANSTÄTTER Stifftung & Co. KG, Division LECHUZA
Industriestrasse 4
90599 Dietenhofen
OBI_Lechuza@lechuza.com
4008789109002
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva materiálu rámu: | Bílošedá |
| Materiál rámu: | Plast |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| Druh: | Stohovací židle |
| S loketní opěrkou: | S loketními opěrkami |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 7,0 kg |
| Výška: | 84,0 cm |
| Šířka: | 58,0 cm |
| Hloubka: | 57,0 cm |
















