Křeslo Luna bílé, 80 cm
Číslo výrobku 5358148Popis výrobku
Číslo výrobku 5358148
Bílé křeslo Luna o rozměru 56 x 44 x 80 cm (š x h x v) je zahradní stohovatelné křeslo s područkami vyrobené z velmi odolného plastu. Maximální doporučená nosnost 85 kg.
Údaje výrobce
Idea Europe GmbH
Bahnhofstrasse 8
9500 Villach
info@ideaonline.at
9006218105170
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál podložek: | Plast |
| Barva materiálu rámu: | Bílá |
| Materiál rámu: | Plast |
| Sklápěcí: | Není skládací |
| Nastavitelné opěradlo: | Ne |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| Druh: | Stohovací židle |
| S loketní opěrkou: | S loketními opěrkami |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,10 kg |
| Výška: | 77,0 cm |
| Šířka: | 57,0 cm |
| Hloubka: | 51,0 cm |





