Bennetti Vitrážová záclona s otvory, květinové úponky, bílá 135 x 50 cm
Číslo výrobku 6864219Popis výrobku
Číslo výrobku 6864219
Vytvořte ve svých pokojích krásnou atmosféru pomocí nadčasový vitrážový záclony. Zapadne do vašeho domova a lze jí kombinovat s jinými závěsy. Popusťte uzdu své kreativitě a vneste do svého domova dotek přírody s krásným designem. Díky praktickým otvorům jej lze bez větší námahy namontovat. Zakrytím spodní části okna nabízí tato záclona dodatečnou ochranu před zvědavými pohledy.
Údaje výrobce
Sehlbach GmbH
Kleinbeckstrasse 7b
45549 Sprockhövel
Info@sehlbach-gmbh.de
4040976253006
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Vitrážní záclony |
| Závěs: | S okem |
| Neprůhledné: | Není neprůhledné |
| Vhodné pro venkovní použití: | Nevhodné pro venkovní použití |
| Obsah balení (ks): | 1 ks |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 131 g |
| Výška: | 50,0 cm |
| Šířka: | 135,0 cm |
| Hloubka: | 10 mm |













