Gardinia Záclonová souprava Zylinder černá 1 tyč pr. 22/25 mm, 190-360 cm
Číslo výrobku 6728786Popis výrobku
Číslo výrobku 6728786
Záclonová souprava Gardinia Zylinder zaujme svým jednoduchým a elegantním vzhledem, flexibilitou a praktičností. Součástí je veškerý montážní materiál potřebný k upevnění. Součástí balení je 1 x nastavitelná záclonová tyč pr. 22/25 mm, 190-360 cm, 3 x nástěnný držák, 2 x koncovka, 9 x šroubek + hmoždinka.
Údaje výrobce
GARDINIA Home Decor GmbH
Neutrauchburger Straße 74
88316 Isny
info@gardinia.de
4003018383925
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Černá matná |
| Průměr: | 25 mm |
| Druh: | Teleskopická záclonová tyč |
| Materiál: | Kov |
| Provedení: | S jednou kolejničkou |
| Výsuvné: | Výsuvné |
| Art der Gardinenstange: | Einzeln |
| Povrch / povlak: | Matný |
| Počet nosníků (kusů): | 3 ks |
| Délka nosníku - vzdálenost od stěny: | 8,0 cm |
| Koncovky: | Válec |
| Vč. záclonových kroužků: | Záclonové kroužky jsou k dostání zvlášť |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 7,6 kg |
| Výška: | 9,0 cm |
| Šířka: | 3,60 m |
| Hloubka: | 4,1 cm |











